Certifikované uveřejňování.cz

Elektronický nástroj pro podporu veřejných zakázek

Obnova venkovního sportovního hřiště ve Dřešíně

Na této stránce naleznete detaily o veřejné zakázce Obnova venkovního sportovního hřiště ve Dřešíně, zejména přiložené soubory a informace. V tabulce níže jsou zobrazeny některé z obecných údajů o zakázce.

Název zadavatele:
Obec Dřešín
ID na profilu zadavatele:
P13V30042013 
Ev. č. ve Věstníku VZ:
 
Identifikátor související VZ:
 
Druh řízení:
Zakázka malého rozsahu
Druh zakázky:
stavební práce
Datum uveřejnění:
3.5.2013 10:13
Lhůta pro podání nabídek / doručení žádosti o účast:
22.5.2013 9:00
 
Stav řízení
Ukončeno plnění smlouvy na základě VZ
Identifikace osoby
Zdeněk Poleník  

Předmětem veřejné zakázky na stavební práce „Obnova venkovního sportovního hřiště ve Dřešíně“ je kompletní stavební obnova stávajícího venkovního hřiště o rozměrech hrací plochy 25,5 x 16m, tj. vytyčení inženýrských sítí, zemní a výkopové práce, odvodnění zpevněné plochy hřiště, položení podkladních vrstev z drceného kameniva 16-32mm, resp. 8-16mm a ložní vrstvy z kameniva 4-8mm, položení umělého povrchu z pryžové dlažby z recyklované pryže, montáž oplocení o výšce 4 m, resp. 5m z drátěného poplastovaného pletiva na poplastovaných sloupcích, osazení 1 ks vchodových vrat šíře 4000mm a 2 ks vchodových branek šíře 1000mm, zpevnění svahu za brankami geomříží ARMATER a doplnění stávající příjezdové cesty betonem pokračujícím až k hrací ploše. Součástí zakázky je dále ekologická likvidace všech odpadů včetně odvozu přebytečné hlíny, poplatku za skládku, úklid. Podrobně jsou podmínky realizace popsány v zadávací dokumentaci a přiloženém návrhu smlouvy o dílo.

Dokumenty veřejné zakázky

V této tabulce naleznete seznam uveřejněných dokumentů této zakázky. Můžete si je prohlížet kliknutím na tlačítko "Detaily".

Název dokumentu Typ dokumentu Datum uveřejnění
Seznam účastníků Seznam vybraných dodavatelů Skutečně uhrazená cena

Celková cena dle smlouvy

Čas úkonu

Identifikace osoby

nezadána (bez DPH) / 1 290 000,00 Kč(s DPH) 24.11.2017 7:58:47Zdeněk Poleník